Deze opdracht is verlopen, je kunt je niet meer inschrijven.
Logo van BIJ12
Logo van BIJ12

Recruiter

Leidseveer 2, 3511 SB Utrecht, Nederland

Gesloten

Begindatum:

27 jul 2026

Einddatum:

31 okt 2026

Uren per week:

18 - 24

Publicatiedatum:

10 jul 2026
Opdracht tarief 70Opdracht uren 18 - 24
De inhuuropdracht is verlopen. Je kunt hieronder verder lezen.

Omschrijving

Het Interprovinciaal Overleg (IPO) en BIJ12 vormen samen de Vereniging IPO. Dit is de plek waar provincies samenwerken aan grote landelijke thema's. Denk aan natuur, faunabeheer, stikstof, landbouw, klimaat, bereikbaarheid en de energietransitie. Dat doen we met verstand van zaken, gevoel voor politiek en jawel, liefde voor de inhoud.

Extra informatie, de uren zijn flexibel, naar verwachting zal het de ene week 18 uur zijn en de andere week 24 uur per week.

Wat gaat de professional doen
Als tijdelijke recruiter ondersteunt de professional het interne recruitmentteam bij het opvangen van een tijdelijke piek in vacatures als gevolg van de omzetting van externe inhuur naar vaste formatie en andere vacatures vanuit groei organisatie waar nog formatie voor is. De professional begeleidt zelfstandig het recruitmentproces van intake tot aanname, inclusief vacature-intakes, werving, selectie en afstemming met hiring managers. Daarnaast draagt de professional bij aan de verdere professionalisering van recruitment, waaronder procesoptimalisatie en mogelijke ondersteuning bij de implementatie van het ATS.

Beoogd resultaat
De tijdelijke recruiter zorgt ervoor dat de verwachte piek in vacatures beheersbaar wordt opgevangen en vacatures tijdig en kwalitatief worden ingevuld. Daarnaast wordt continuïteit in het recruitmentproces richting managers en kandidaten gewaarborgd.

Eisen

  • De professional heeft minimaal hbo afgerond.
  • De professional heeft minimaal 3 jaar werkervaring als recruiter binnen de overheid of semi-overheid.
  • De professional heeft minimaal 3 jaar werkervaring met end-to-end recruitment (van intake tot plaatsing) zelfstandig.
  • De professional heeft kennis van ATS-systemen en recruitmentprocessen.
  • De professional heeft ervaring met het invullen van vacatures in piekmomenten/grote hoeveelheid vacatures.
  • De professional heeft kennis van arbeidsmarktcommunicatie / employer branding.
  • De professional is beschikbaar voor 18-24 uur per week gedurende minimaal 3 maanden.
  • De professional heeft uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk.

Wensen en competenties

Wensen

  • De professional heeft ervaring met recruitment binnen een dynamische bestuurlijke omgeving.
  • De professional heeft ervaring met recruitment tijdens organisatiegroei of transformatie.

Competenties

  • Resultaatgerichtheid
  • Teamplayer
  • Proactieve en zelfstandige werkhouding
  • Sterk stakeholdermanagement
  • Analytisch vermogen en procesmatig kunnen werken
  • Flexibiliteit en snel kunnen schakelen
  • Meerdere vacatures tegelijkertijd kunnen managen en overzicht behouden
  • Stevige gesprekspartner voor hiring managers
  • Uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk

Organisatie en team

Het Interprovinciaal Overleg (IPO) en BIJ12 vormen samen de Vereniging IPO. Dit is de plek waar provincies samenwerken aan grote landelijke thema's. Denk aan natuur, faunabeheer, stikstof, landbouw, klimaat, bereikbaarheid en de energietransitie. Dat doen we met verstand van zaken, gevoel voor politiek en jawel, liefde voor de inhoud.

Het team
Binnen subteam recruitment bestaande uit een vaste collega recruiter en een inhuur collega recruiter medewerker. Onderdeel van het HR team met teamleider HR, HR business partners en HR medewerkers.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie.

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.