Logo van ASML Netherlands B.V.
Logo van ASML Netherlands B.V.

Senior Designer PLC Software (Beckhoff/TwinCAT 3) & Automated Test Systems

ASML Netherlands B.V.

De Run 6501, 5504 DR Veldhoven, Nederland

Sluit over 5 dagen

Begindatum:

27 jul 2026

Einddatum:

1 mrt 2027

Uren per week:

32 - 40

Publicatiedatum:

8 jul 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 32 - 40

Omschrijving

De professional wordt uitgedaagd door de engineering van elektrische connectiviteitsoplossingen voor high-tech producten en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, gecombineerd met een hoge mate van discipline.

Als Designer Beckhoff PLC SW definieert, realiseert en onderhoudt de professional software voor Beckhoff PLC's binnen diverse elektronicaconcepten en producten op het gebied van monitoring van het Beam Transport System en Final Focus Unit voor de EUV-bron, voor zowel bestaande als nieuwe ASML-producten.

De Senior Designer BECKHOFF PLC SW en Automatic Test Bench is verantwoordelijk voor het volgende:

  • Optreden als de vertegenwoordiger van Electronic Development in een multidisciplinair ontwerpteam.
  • Opereren in het project als de interface naar andere teams om de vereisten en ontwerpbeslissingen voor de te ontwikkelen software te definiëren.
  • Intensief samenwerken met collega's van de functie en de softwareafdeling.
  • Specificaties van SW-veiligheidscomponenten en SW-veiligheidsontwerp voor BECKHOFF PLC's definiëren, documenteren en onderhouden.
  • Trade-off studies uitvoeren om het voorkeursscenario voor implementatie van nieuwe of gewijzigde functies te bepalen en overeenstemming te verkrijgen met belanghebbenden.
  • Werkverdeling en inspanningsschatting maken, afgestemd met andere belanghebbenden.
  • Problemen oplossen tijdens de eerste systeemintegratie.
  • Kennis overdragen aan productie- en service-engineers.
  • Bijdragen aan analyse en oplossing van betrouwbaarheidsproblemen.
  • Automatische testoplossingen definiëren en ontwerpen om de ontwikkelde code te integreren.
  • In staat zijn om functionele vereisten te vertalen naar safety logic design.

Eisen

  • Master degree (or higher) in electrical engineering or equivalent.
  • Multiple years of experience as Designer BECKHOFF PLC SW (TWINCAT3), including experience with working in multidisciplinary design teams to establish agreement on specifications.
  • Work experience with PLC applications (SOFT-PLC, SAFETY-PLC, HMI).
  • Knowledge of at least one Object Oriented Programming language (e.g. python, C++, C#).
  • Experience in the testing phase of the V model.
  • Experience with Automatic Test equipment.
  • Knowledge and experience with guarding of Human-safety w.r.t. extreme high power laser light by the means of interlocks, temperature switches and manual switches.

Wensen en competenties

Competenties

  • Initiative.
  • High motivated team player with good social- and communication skills.
  • Structured with eye for details.
  • Leadership (pro-active attitude).
  • Accurate, systematic approach, analytical, problem solving.
  • Persuasiveness.
  • Decisiveness.
  • Pragmatic attitude.
  • Quality focus.
  • Fluent English in word and in writing.

Organisatie en team

De sector Development & Engineering (D&E) van ASML is verantwoordelijk voor de specificatie, het ontwerp en de realisatie van de producten in het ASML-portfolio. Binnen de sector D&E is de afdeling Electronic Development (EDEV) verantwoordelijk voor de definitie, realisatie, kwalificatie en integratie van elektronische functies en modules binnen deze producten. Binnen EDEV is de groep Laser Light Positioning verantwoordelijk voor de definitie, realisatie, kwalificatie en integratie van elektrische functies en modules. De Designer BECKHOFF PLC SW rapporteert aan de groepsleider Laser Light Positioning Electronics of de gedelegeerde teamleider.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 professional
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie.

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr