Begindatum:
19 jan 2026Einddatum:
31 jul 2026Publicatiedatum:
7 jan 2026Als senior frontend developer in Team Net Intelligence, help je het verschil te maken door samen met gebruikers innovatieve applicaties met slimme meter data te ontwikkelen. We werken met real-time data en onze front-end technologiestack bestaat uit o.a. Angular, RxJs, OpenLayers en WebSockets. Van intuitieve interfaces tot dynamische kaartlagen en real-time datavisualisaties: we blijven innoveren en werken met de laatste technieken en standaarden. Word onderdeel van ons team en bouw mee aan toffe applicaties voor Alliander collegas in crisismanagement, netbeheer en mensen in het veld. Applicaties die echt een impact maken! Jij maakt het net innovatiever bij Alliander. Het is een functie van 32-40 uur.
Please note that for this role we are searching for someone who is proficient in the use of the Dutch language (C2 level) and is already living in the Netherlands.
De energietransitie zorgt ervoor dat we steeds meer te maken krijgen met verstoringen in ons laagspanningsnet. Door de mogelijkheden van 3,5 miljoen slimme meters beter te benutten helpen wij met onze applicaties verstoringen sneller inzichtelijk te krijgen, beter te kunnen analyseren en te lokaliseren. In 2026 willen wij met de bouw van een nieuwe applicatie onze gebruikers meer inzicht en overzicht bieden tijdens grotere verstoringen. We zijn een multidisciplinair team en hebben een aantal zeer ervaren personen die graag met je willen samenwerken om een bijdrage te gaan leveren aan deze uitdagende vraagstukken.
Het energienet van de toekomst maken we voor iedereen, met iedereen. En als senior frontender werk jij hieraan mee.
Zo ben jij bezig met het:
ontwerpen, ontwikkelen en beheren van aantrekkelijke en gebruiksvriendelijke interfaces;
praktijkonderzoek uitvoeren om gebruikers en hun domeinspecifieke taken te begrijpen en te kunnen ondersteunen met onze user interfaces;
integreren van front-end componenten met back-end services;
samenwerken in ons multidisciplinaire Scrum team en natuurlijk met onze gebruikersgroepen;
actief deelnemen aan code reviews en technische discussies;
zorgen voor goede documentatie van de ontwikkelde oplossingen;
ontwikkelen van je eigen skills.
Wist je dat we bij Alliander het energienet ontwikkelen en beheren voor bedrijven en miljoenen inwoners van Nederland. En met de huidige energietransitie is dat hard werken. Dat doen we met de hulp van een grote club vakmensen. Dankzij deze talenten hebben wij het volste vertrouwen in de energietoekomst van Nederland. Samen met jou maken wij dat mogelijk.
Slimme oplossingen bedenken kan alleen als jij genoeg energie hebt. En de juiste werkomgeving geeft jou dat. Als onderdeel van het Team Net Intelligence speel je een rol in het hele ontwikkelingsproces. Dit gaat van het sparren met gebruikers en het team, het definiëren van de technische oplossing tot en met het uitrollen van gereviewde en geteste code. We zijn een team dat 2 dagen per week fysiek op kantoor aanwezig is (Arnhem Bellevue en het kantoor in Haarlem). Niet omdat het moet, maar omdat we het fijn vinden elkaar en onze gebruikers te zien. Dat maakt het makkelijker om met elkaar te sparren. We zijn trots op wat we bouwen en voelen ons als team verantwoordelijk voor onze applicaties.
Optie tot verlenging: 6 maanden met optie op verlenging
Hybride: Standplaats: Dinsdag Arnhem en donderdag Amsterdam/Haarlem. We zijn een team dat 2 dagen per week fysiek op kantoor aanwezig is (Arnhem Bellevue en het kantoor in Haarlem). Niet omdat het moet, maar omdat we het fijn vinden elkaar en onze gebruikers te zien. Dat maakt het makkelijker om met elkaar te sparren.
Aantal professionals of FTE: 1 persoon