Evert van de Beekstraat 202, Vertrek, 1118 CP Schiphol
Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
30 apr 2027Publicatiedatum:
21 aug 2026Voor de Royal Schiphol Group zijn we op zoek naar een Platform Engineer JFrog Artifactory. Als Platform Engineer JFrog Artifactory werk je aan het centrale artifact management platform waarmee ontwikkelteams binnen Schiphol hun software, containers en packages beheren, beveiligen en distribueren. Je bent inhoudelijk sterk en in staat om complexe platforminitiatieven rondom artifact management zelfstandig op te zetten en uit te werken.
Als Platform Engineer JFrog Artifactory ben je verantwoordelijk voor het implementeren, beheren en doorontwikkelen van het JFrog Platform binnen Enterprise Technology. Je werkt binnen vastgestelde architectuur en standaarden en draagt actief bij aan veiligheid, voorspelbaarheid en schaalbaarheid in een 24/7 mission-critical omgeving.
Werkzaamheden
Hoe jij dit precies realiseert? Dat is aan jou. Jij zet jouw talenten in bij het:
Het Automation & Platform Services team staat bekend om het bouwen van self-service platformen die centraal bijdragen aan versnelling binnen Digital & Technology. Hier wordt gewerkt aan schaalbare, geautomatiseerde platformdiensten die teams betrouwbaar ondersteunen. We gaan ervoor: Schiphol moet tot de top-3 van de Europese luchthavens gaan behoren.
Enterprise Technology is de afdeling waarin alle generieke IT wordt samengebracht. De afdeling levert gestandaardiseerde bouwblokken – zoals infrastructuur-, platformdiensten, connectivity en digital workplace services – die door de Business Platforms worden gebruikt voor de ontwikkeling en het beheer van hun domeinspecifieke oplossingen. Enterprise Technology fungeert daarmee als technologisch fundament binnen Digital & Technology en stelt de Business Platforms in staat zich te richten op waardecreatie voor hun businessdomein.
Optie tot verlenging: Nee
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
LET OP! Wij werken binnen Schiphol niet met een ZZP indirect constructie. Dit zal automatisch een fee-only constructie worden waarbij € 0,75 van de marge wordt ingehouden vanuit de leverancier. Na 1600 gewerkte uren zal de leverancier er definitief tussen uitgaan. Houdt hier dus rekening mee.