Begindatum:
17 aug 2026Einddatum:
16 feb 2027Publicatiedatum:
28 jul 2026Als Mendix Developer ontwikkel je software van ontwerp tot implementatie voor een van de onderdelen in deze complexe keten. Je zorgt voor de vernieuwing en verbetering van de applicaties. Door jouw werkzaamheden kunnen reizigers eenvoudig zelf via gebruikersvriendelijke applicaties terecht voor het terugvragen van geld, het aanmelden van verloren goed en andere self-service mogelijkheden.
Je werkzaamheden zijn:
Je gaat werken bij het dynamische organisatieonderdeel ComIT, waar Commercie en IT op een agile wijze hand in hand samenwerken. Bij ComIT streven we naar excellent presteren en wendbaarheid. Continue leren, ontwikkelen en verbeteren door zowel ComIT als de medewerkers die er werken om zo in een voortdurend veranderende omgeving aan steeds veranderende behoeftes van onze reizigers te blijven voldoen. ComIT is een organisatieonderdeel van NS Reizigers. De focus van de activiteiten van NS Reizigers ligt op het realiseren van kwalitatieve vervoerscapaciteit, goede service en informatie, aantrekkelijke reisproducten, een hoogwaardig veiligheidsprofiel en de transformatie richting mobiliteitsaanbieder. In dit kader werken we binnen ComIT bijvoorbeeld aan producten als NS Flex en de NS Business Card en informatiediensten als NS.nl en de NS-app. Focus op: We werken hard aan front-end formulieren op de ns.nl site, maar houden ons ook bezig met back-end logica voor de automatische verwerking van claims. We bouwen nieuwe applicaties en functionaliteiten maar doen ook aan beheer en het verbeteren van bestaande applicaties.
Selectiegesprekken: vanaf maandag 3 augustus.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: De locatie is Utrecht/Thuiswerkplek.
Overig algemeen:
Let op: Bovenstaand tarief is een max. all-in uurtarief (incl. o.a. reiskosten, faciliteiten, eventuele vergoedingen en de fee(s) voor onze contractmanager administratieve partner, excl. btw). Het tarief weegt mee in het selectieproces.