Begindatum:
1 okt 2026Einddatum:
30 sept 2027Publicatiedatum:
3 sept 2026Voor Airbus Tech Hub NL is de organisatie op zoek naar een Project Manager om de succesvolle oplevering van diverse technische Research & Technology projecten te ondersteunen.
In deze rol werkt de professional nauw samen met Projectleiders en een breed scala aan interne en externe stakeholders. De professional is verantwoordelijk voor het op koers houden van projecten op het gebied van planning, budget, deliverables en kwaliteit. Een belangrijk onderdeel van de rol is het vertalen van technische ontwikkelingen naar duidelijke acties, rapporten en project deliverables.
Veel projecten worden publiek gefinancierd en omvatten contracten, budgetten en formele project deliverables. De professional speelt daarom een belangrijke rol bij het waarborgen dat contractuele en financiële verplichtingen correct worden gemonitord en nagekomen.
De professional rapporteert operationeel aan de Head of Airbus Tech Hub NL en werkt nauw samen met teamleiders, engineers, andere projectmanagers en ondersteunende afdelingen zoals Finance en Legal.
Als Project Manager zal je:
Bij Airbus Tech Hub NL werkt de organisatie aan de ontwikkeling van innovatieve technologieën die bijdragen aan de toekomst van de luchtvaart. De Tech Hub richt zich op Research & Technology (R&T) projecten gericht op het versnellen van de decarbonisatie van de luchtvaartsector, in samenwerking met industriële partners, kennisinstituten, universiteiten en overheidsorganisaties.
Het team opereert op het snijvlak van technologie, onderzoek en business. Je werkt in een zeer collaboratieve omgeving waar engineers, projectleiders en externe partners samenkomen om innovatieve technologische ontwikkelingen om te zetten in concrete resultaten.
Optie tot verlenging: 1 jaar detachering, met een mogelijke optie voor een vaste aanstelling daarna.
Hybride: Geen verdere informatie
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.
Overig algemeen:
De administratieve partner is HeadFirst.