Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.
Logo van  Energie Data Services Nederland
Logo van  Energie Data Services Nederland

DevOps Engineer

Van Asch van Wijckstraat 55, 3811 LP Amersfoort, Nederland

Deze inhuuropdracht is verlopen

Begindatum:

1 jan 2025

Einddatum:

30 jun 2025

Uren per week:

32-40

Publicatiedatum:

27 nov 2024
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 32-40
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Hallo interim Java Developer! Wil jij werken in het hart van de energietransitie?
32 – 40 uur | Amersfoort / Hybride | Energiemarkt | 1 december | 6 maanden

Bij EDSN draag jij bij aan de verduurzaming van Nederland. Elke dag. Sámen met onze partners in de energiesector. Het werken in de Cloud wordt met de dag belangrijker. Zo ook voor onze Development teams. Met jouw digitale skills en verbindende kracht speel jij een grote rol om dit te realiseren. We hebben flinke ambities en daarom zijn wij op zoek naar jou!  

Werk vol energie
Als java developer bij EDSN werk je samen in het hart van de energietransitie. Je levert een bijdrage aan het moderniseren van een paar van de belangrijkste procesen van de netbeheerder. Je werkt op een moderne techstack die mede wordt gefaciliteerd door het EDSN Platform. Hierdoor kun jij je richten op het toevoegen van business functionaliteit. We werken concreet aan het moderniseren van het Allocatie en Reconciliatie proces. De processen wijzen energie toe aan marktpartijen. Op basis van deze toewijzing vindt financiële verrekening tussen de marktpartijen plaats. Het proces wordt op dit moment ondersteund door een monolotische applicatie. Deze faseren we langzaamaan uit en vervangen we door een set aan (micro)services die op basis van Event Driven Architecture met elkaar communiceren. Deze services zetten we op met DDD in het achterhoofd. Als Software Engineer/developer in het team ben je verantwoordelijk om de gevraagde functionaliteit in de services te ontwikkelen, te testen en te deployen.

Dit ga je doen

  • Je ontwikkelt in Java nieuwe waardevolle, klantgerichte, veilige software in nauwe samenwerking met de business teamleden.

  • Je beheert de dienstverlening op een efficiënte en klantgerichte manier.

  • Je documenteert, test en zorgt voor acceptatie van de oplossingen die je bouwt.

  • Samen met het team ben je voortdurend op zoek naar verbetering van processen, werkwijze, technologie, dienstverlening etc.

  • Je bent een gesprekspartner voor de productowner, architecten en stakeholders.

Samenwerken en kennis delen
Hier krijg jij energie van 
Jij bent een developer die creatief en vindingrijk is. Je bent ondernemend, zelfstandig en zelfverzekerd maar durft je tegelijkertijd ook kwetsbaar op te stellen in het team. Jij hebt actuele kennis in je vakgebied en het vermogen om dit te goed uit te dragen naar anderen. Daarnaast breng je de nodige dosis humor mee. Kortom, je bent een echte teamplayer die graag gezamenlijk naar een doel toe werkt! Het team bestaat nu uit één Business Analist, één Ops, twee Developers, en één PO en één Scrum Master.

Dit neem verder je mee

  • Minimaal 5 jaar werkervaring in een vergelijkbare rol

  • Kennis van Domain Driven Design (DDD) en Event driven architecture

  • Java 21, Springboot

  • Kafka

  • PostgreSQL

Pré’s:

  • MongoDB

  • Restful

  • Kubernetes

  • Argo

  • Opentelemetry

  • GitLab

Over EDSN
Energie Data Services Nederland (EDSN) is een groeiend bedrijf dat snel stappen zet in de professionalisering van haar organisatie. Van startup naar scale up. EDSN ontwikkelt voor alle regionale en landelijke netbeheerders een betrouwbare en innovatieve ICT-infrastructuur. We

specialiseren ons in het verzamelen en bereikbaar maken van gebruiksdata, die andere marktpartijen weer kunnen gebruiken voor het ontwikkelen van nieuwe diensten. Met die datadiensten geven we de energietransitie en daarmee ook de verduurzaming van Nederland ruim baan.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Onze adviseurs staan je graag persoonlijk te woord op maandag t/m vrijdag tussen 09:00 en 17:00 uur. Je kunt jouw vraag alvast stellen via de contactpagina of kom terug op een ander tijdstip!
Opdracht Adviseur
Sluiten
Oeps! Deze inhuuropdracht is verlopen
Bekijk actieve inhuuropdrachten door op de knop hieronder te klikken of ga door naar de verlopen inhuuropdracht. Het is mogelijk om de verlopen inhuuropdracht te bekijken, maar het is niet meer mogelijk om je in te schrijven.